Wykonane na zamówienie AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej przy ograniczonym zgięciu podeszwowym i grzbietowym. Zapewnia stabilizację stawów skokowych, skokowych i śródstopia.

Wykonane na zamówienie AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej przy ograniczonym zgięciu podeszwowym i grzbietowym. Zapewnia stabilne stawy kostne, podskórne i środkowe.

Indywidualnie wykonany, półsztywny termoplastyczny AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając środkowo-boczne podparcie kostki przy ograniczonym zgięciu podeszwowym i grzbietowym. Zapewnia stablilzację stawów skokowych, podskokich i śródstopia. Ta konstrukcja ogranicza zgięcie podeszwowe, pozwalając na przejście przez fazę wychylenia chodu, zapewniając bardziej naturalny chód.

 

Indywidualnie wyprodukowany, sztywny, termoplastyczny AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej, eliminując jednocześnie zgięcie podeszwowe i grzbietowe. Utrzymuje kostkę w neutralnym położeniu podpodeszwowym i zapewnia stabilizację stawów skokowych, podskórnych i śródstopia. Ta konstrukcja eliminuje zgięcie podeszwowe, pozwalając na prześwit między fugą w trakcie fazy huśtania dla bardziej naturalnego chodu.

Indywidualnie wyprodukowany, sztywny, termoplastyczny AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej, eliminując jednocześnie zgięcie podeszwowe i grzbietowe. Utrzymuje kostkę w pozycji neutralnej podtalara i zapewnia stabilizację stawów skokowych, podskórnych i śródstopia. Ta konstrukcja eliminuje zgięcie podeszwowe, aby umożliwić prześwit między palcami poprzez fazę chodu dla bardziej naturalnego chodu. Ten wyjątkowy aparat pozwala na przyszłą artykulację w kostce, gdy pacjent osiągnie ten punkt w swojej rehabilitacji.

Niestandardowy sztywny termoplastyczny kształt AFO z zawiasami, o niskim profilu, z wolnym ruchem, który stabilizuje kostkę, aby zapewnić środkowe wsparcie kostki i zmniejszyć uprowadzenie lub przywodzenie przedniej części stopy. Utrzymuje kostkę w pozycji neutralnej podtalara i zapewnia stabilizację stawów skokowych, podskórnych i śródstopia. Te AFO zarządza nieprawidłowym ruchem lub surową pronacją w płaszczyznach poprzecznych i czołowych. Skonstruowane z pomocą gors lub asysty typu flex-assist lub stawów oporowych.

Wykonany na zamówienie, przegubowy, sztywny termoplastyczny wzór AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej i zmniejsza uprowadzenie lub przywodzenie przodostopia. Utrzymuje kostkę w pozycji neutralnej podtalarowej, zapewniając stabilizację stawów skokowych, skokowych i śródstopia. Te AFO zarządza nieprawidłowym ruchem lub surową pronacją w płaszczyznach poprzecznych i czołowych. Zbudowany z asystą gors lub asystenta zgięcia lub stawu skokowego i dostępny z opcjami tylnego oporu lub swobodnym ruchem.

Wykonany na zamówienie sztywny termoplastyczny AFO, który stabilizuje kostkę, zapewniając wsparcie kostki przyśrodkowo-bocznej, co eliminuje zgięcie podeszwowe i grzbietowe. Trzyma kostkę w sztywnej pozycji przez cały czas, stabilizując stawy kostne, podskórne i środkowe. Górna konstrukcja cholewka / rzep pozwala na maksymalne dopasowanie wokół brzucha cielęcia, który rozładowuje ciężar stopy i kostki. Ta konstrukcja eliminuje zgięcie podeszwowe, pozwalając na luzowanie przez fazę wahania chodu, zapewniając bardziej naturalny chód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *