Proteza silikonowa – dostosowana do najdrobniejszych szczegółów
Głównym celem protezy jest umożliwienie użytkownikowi korzystania z funkcji dłoni w największym możliwym stopniu po amputacji. Dzięki silikonowi można precyzyjnie odtworzyć kształt i długość palców proporcjonalnie do ciała. Kształt i kolor protezy są stabilne. Silikon pozwala również na dużą wszechstronność wzornictwa. Umożliwia odtworzenie wyglądu zewnętrznego w najdrobniejszych szczegółach.

Kolor skóry i więcej
Silikonu ułatwia replikowanie dokładnego odcienia skóry. Ponadto istnieją prawie nieograniczone możliwości szczegółowości. W razie potrzeby do protezy można włączyć znamiona, żyły lub włosy.
Należy pamiętać, że odcień skóry zawsze podlega nieznacznym zmianom. Te różne niuanse mogą być spowodowane temperaturą otoczenia, położeniem ręki lub oświetleniem. W przeciwieństwie do dłoni, silikon protezy nie jest żywy i nie będzie w stanie przystosować się do tych naturalnych fluktuacji w kolorze.
Paznokcie będą również wykonane na zamówienie. Do projektowania paznokci służy do 5 kolorów. W razie potrzeby można również zastosować lakier do paznokci lub użyć wzoru paznokci.