Martin Bionics Innovations

Transradial ponownie zdefiniowane.

Zapomnij o konieczności pchania lub ciągnięcia tkanki kończyny do gniazdka statycznej. Przeznaczony do użytku jedną ręką prosty dla użytkowników kończyn górnych, gniazdo mniej Socket ™ mogą być owinięte wokół kończyny i mikro-dostosowana do optymalnego komfortu, za każdym razem jest to włożył.

Najlżejsza i najciekawszy dostępne gniazdo.

Pożegnaj się z gorącym kapsułkach kończyny w obrębie gniazdka. ™ otwarta konstrukcja ramy gniazda Socket za mniej rozprasza ciepło i pozwala mięśnie kończyn swobodnie Flex i rozwijać. Z prawdziwego dynamicznego zgodności i zmniejszonej masie, będziesz zaskoczony, jak zapalić Gniazdo może czuć.

SLS_TR_301-54
SLS_TR_301-45

Nowe możliwości sterowania w zasięgu ręki.

Integracja elektrody wewnątrz otwartej ramki mniej Socket Socket ™ jest prosta. Hamak charakter integracji elektrody utrzymuje stałą kontaktu elektrod – zapewniając bardziej spójną kontrolę.

Przez cały dzień regulacja.

Nasze ciała są dynamiczne, konwencjonalne gniazda nie są. Gniazdo mniej Socket ™ daje pełną kontrolę w celu utrzymania spójnego i wygodne dopasowanie przez cały dzień. Nasz patent umożliwia pływającym brzegi gniazdo pozostaje miękka i zgodne pasujące do Twojego ciągle zmieniającym się ciałem, w czasie rzeczywistym.

SLS_TR_312-2
SLS_TR_-254

Nieograniczone możliwości.

Każdy organizm jest inny, i tak jest z każdym gniazdem. Konfiguracje graniczne mniej gniazda Socket ™ mniej pozwolić mu być w pełni dostosowane i dostosowane do własnych potrzeb. W jednej konfiguracji gniazda Socket-less ™ naszego rekina Zawieszenie ™ pięknie integruje w celu zapewnienia niezwykle prostym, niezwykle skuteczne zawieszenie.