PROPRIO FOOT

Konstrukcja elektronicznej stopy ProPrio Foot pozwala na bardzo dynamiczny i komfortowy chód zwalniając przy tym użytkownika z nieustannego kontrolowania ustawienia stopy względem podłoża. Dzieje się tak za sprawą zaawansowanego oprogramowania, które dzięki informacjom odbieranym przez system czujników umieszczonych w stopie jest w stanie tak sterować ustawieniem stopy, aby układała się zawsze adekwatnie do sytuacji w jakiej znajduje się użytkownik.
Jeśli porusza się od pod górkę, palce unoszą się we właściwym momencie pozwalając na optymalne rozłożenie ciężaru ciała. Analogicznie przy schodzeniu po pochyłości, palce stopy ProPrio w odpowiednich momentach opadają zapewniając lepszą stabilizację i ergonomię chodu.
Podczas wchodzenia po i schodzenia ze schodów stopa zachowuje się dokładnie tak samo. To, że użytkownik porusza się po równym terenie nie oznacza wcale, że stopa odpoczywa. Każdemu krokowi towarzyszy odpowiednio skoordynowany ruch stopy zapobiegający niekontrolowanemu zahaczeniu palcami o podłoże. Dodatkowo kiedy użytkownik siedzi w zależności od ustawienia stopa układa się do podłoża co podnosi estetykę.
Stopę w bardzo prosty sposób programuje się dla konkretnego użytkownika.
Bateria zasilająca może działać bez przerwy do 48 godzin, ale zaleca się codzienne jej ładowanie.

 

Full Length Toe LeverCARBON-X® Active HeelHeel Height AdjustabilityProportional ResponseSplit ToeActive Tibial Progression

stopa dedykowana dla poziomu amputacji  podudzie
zakres rozmiarów 22 – 30
zakres aktywności 1 – 2
waga stopy z bateriami 1424 g
maksymalna waga użytkownika 125 kg
materiał kompozyty węglowe