Pasywna proteza funkcjonalna

Pasywna proteza funkcjonalna to taka, która zazwyczaj oferuje pewną podstawową funkcję i bardzo przypomina naturalną część ciała, którą zastępuje. Osoby wybierające pasywną protezę funkcjonalną poszukują przede wszystkim cech estetycznych, a nie funkcjonalnych. Dzięki dzisiejszej technologii urządzenia pasywne mogą wyglądać niezwykle realistycznie, pasując do odcienia skóry i konturów naturalnej kończyny.

W Touch Bionics zapewniamy wiodącą na świecie gamę wysoce realistycznych protez silikonowych o nazwie livingskin.  Jeśli wygląd twojej protezy jest dla ciebie bardzo ważny, żywa skóra z Touch Bionics może być dla ciebie opcją.

Funkcje na pierwszy rzut oka

Urządzenia livingskin są ręcznie wykonane z silikonu wysokiej rozdzielczości i ręcznie malowane, aby dopasować koloryt i wygląd skóry. W Touch Bionics dbamy o to, aby szczegóły tych protez były niezwykłe, wprowadzając takie cechy, jak piegi, włosy i tatuaże.  Możemy stworzyć protezy żywej skóry dla części palców, całych palców, dłoni i całych ramion.

Oprócz realistycznego wyglądu naszych produktów z żywej skóry, ważne jest, aby pamiętać, że protezy pasywne, takie jak te, nadal mają ważne funkcje funkcjonalne. Obejmuje to takie działania, jak pchanie, ciągnięcie, stabilizowanie, wspieranie, lekkie chwytanie i pisanie.