Częściowe amputacje

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu, pracom badawczo-rozwojowym, wyspecjalizowany zespół silikonów zapewnia wiodące na rynku częściowe dłonie i stopy, zaprojektowane w celu spełnienia indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od tego, czy chodzi o funkcjonalność i trwałość, komfort czy estetyczny wygląd, nasi technicy są do Twojej dyspozycji, aby polecić i zaprojektować dla Ciebie idealną protezę.

Proteza częściowej amputacji jest dostępna dla każdego poziomu amputacji i może być dostosowana w zależności od zastosowania, które chcesz podać.

Produkty te oferują różne poziomy szczegółów kosmetycznych w celu dostosowania do różnych potrzeb i budżetów, oferując dwa rodzaje protez do częściowej, trójkolorowej i wielokolorowej amputacji oraz pięć różnych końcówek do częściowych amputacji stóp, monochromatyczne bez szczegółów, jeden kolor z podstawowymi detalami palców i paznokci, trójkolorowych z podstawowymi detalami i wysokiej rozdzielczości wyrzeźbionych w trójkolorowym lub wielobarwnym silikonie, symulującym przeciwległy.

Prace z trójkolorowym wykończeniem to produkty średniej klasy z trzech odcieni skóry, dwóch kolorów gwoździ i włosów w razie potrzeby.

Proteza działa z wielokolorowym wykończeniem, nasze produkty o najwyższej rozdzielczości są zawsze wykonywane na zamówienie, rzeźbione ręcznie, aby odzwierciedlić objętość, skórę i cechy paznokci ich zdrowej strony.

Każdy możliwy do wyobrażenia szczegół, który jest częścią twojej kontralateralnej kończyny, taki jak włosy, piegi, krety, żyły, a nawet tatuaże mogą być reprodukowane.

Oprócz estetycznego wykończenia nasi technicy zajmą się Twoim kikutem i podejmą niezbędne kroki i formy, aby zmaksymalizować komfort i funkcjonalność.