Wykonane na zamówienie, przypominające życie silikonowe protezy kończyn, dłoni, stóp, palców rąk i stóp.

Indywidualne, przypominające życie protezy silikonowe, kończyny, dłonie, stopy, palce i palce są dostępne , w tym nowa linia protez i rękawów. Łącząc zaawansowaną wiedzę techniczną, najwyższą dbałość o szczegóły i wysokie standardy produkcyjne, nasze produkty zapewniają zarówno wygląd, jak i wydajność.

Wykonujemy protezy kończyn z różnymi rodzajami wykończenia kosmetycznego, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb. Nie obejmuje to żadnych pokryć kosmetycznych dla tych, którzy są przekonani o wyświetlaniu ich protetycznego sprzętu, a do ręcznie robionych silikonowych osłon, takich jak model, może nosić do sesji zdjęciowej.

Pomiędzy tymi dwoma skrajnościami możemy zaoferować Ci jedną z wielu kosmetycznych okładek dostępnych na rynku, w tym tkaniny, PCV i półki silikonowe, które najlepiej pasują do Twojej skóry, aktywności i budżetu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, aby lepiej omówić opcje.

Wykonane z silikonu o wysokiej rozdzielczości i profesjonalnie wykonane, aby idealnie dopasować się do ciała, protetyczne silikonowe rozwiązania są zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne, atrakcyjne i wyjątkowej jakości.