Proteza częściowej ręki górnej

iDigits

iDigits są odpowiednie dla pacjentów, którzy mają częściową utratę ręki, gdy poziom utraty lub niedoboru jest dystalny w stosunku do nadgarstka i bliższy stawowi. Od 1 do 5 cyfr może zostać utracona w celu zakwalifikowania się do iDigit, jak również tych pacjentów, którzy mają utratę dłoni.

X-Fingers

X-Fingers, opracowany przez Didrick Medical, są sztucznymi palcami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Są kontrolowane przez ruch pozostałej części palca pacjenta, gdy jest on dostępny, lub przez ruch ręki pacjenta, gdy nie ma palca.

M-Fingers

M-Fingers i Partial M-Fingers to lekkie, wodoodporne elementy dłoni. Są niezwykle trwałe i występują w różnych kolorach, aby odtworzyć naturalny koloryt skóry.

Dzięki urządzeniu M-Finger pacjenci mogą odzyskać funkcjonalność, oprócz czysto kosmetycznych ulepszeń. Każdy palec powinien niezależnie dostosowywać się do kształtu przedmiotu, który chwyta, pozwalając na wiele chwytów i funkcjonalności.

Nagie palce

Naked Fingers zapewnia pacjentom funkcjonalne, protetyczne urządzenia wspomagające ruch ciała. Prosty i elegancki design, biomechaniczny palec protetyczny (BPF) pomaga przywrócić długość, zręczność i siłę uchwytu do cyfrowej amputacji.

Każde urządzenie jest zbudowane na zamówienie dla konkretnych potrzeb pacjenta. Niezależnie od tego, czy piszesz w biurze, używasz narzędzi w ogrodzie, czy ściskasz kubek porannej kawy, Naked Fingers ułatwia przejście do codziennego życia po amputacji.

Living Skin

Protetyka Living Skin zapewnia pacjentom bardziej estetyczny wygląd niż funkcjonalny. Dzisiejsza technologia sprawia, że ​​urządzenia tego typu wyglądają niezwykle realistycznie, dopasowując się do koloru skóry i konturów naturalnej kończyny pacjenta.