SYSTEM PROTETYCZNY

Gniazdo protetyczne stawia Twój komfort na pierwszym miejscu

Rewolucyjny, opatentowany system gniazd  obejmuje struktury kości, mięśni, naczyń krwionośnych, ścięgien i nerwów na kończynie każdej osoby, aby zapewnić wygodne, bezpieczne dopasowanie do sztucznej nogi.

 

Czy  jest odpowiedni dla Ciebie?

Obraz z profilu protetycznego ComfortFlex®
Elastyczne rondo pozwala na wygodne trzymanie miękkiej tkanki i kości dla maksymalnej kontroli i zawieszenia, aby skutecznie dopasować się do osób z powyższymi amputacjami kolana, biodra i amplifikacji hemipelvektomii. Poniżej dostępne są również projekty kolan.

Cechy: Niezrównany komfort i mobilność

„Gniazdo jest najważniejszym elementem każdej kończyny protetycznej, jeśli gniazdo nie pasuje dokładnie do anatomii kończyny resztkowej, mogą pojawić się problemy: w systemie gniazd  kanały są wprowadzane w celu dostosowania do wzrostu mięśni, obszarów naczyniowych i kości”.

ComfortFlex Adapt Socket System Zdjęcie produktuAnatomicznie wyprofilowany, sprawdzony naukowo system gniazd  promuje:

  • Komfort – idealne dopasowanie dzięki miękkim, dopasowanym materiałom w kontakcie ze skórą.
  • Elastyczność – Odpowiednie wewnętrzne gniazdo otoczone strukturalną ramą z oknami, umożliwiające pozostawianie mięśni kończyn resztkowych podczas chodzenia, stania i siedzenia.
  • Zdrowe kończyny – Całkowicie łożyskowane gniazdo promuje powrót żylny, a nawet rozkład masy.
  • Stabilność i kontrola – Indywidualne kontury i precyzyjne kształtowanie dopasowują się do unikalnego kształtu każdej kończyny resztkowej w celu ograniczenia obrotu gniazda. Wbudowane reliefy mieszczą punkty nacisku.
  • Zindywidualizowane dokładne dopasowanie – Wykonane na zamówienie z odlewu lub autorskiego obrazu Insignia® przy użyciu komputerowego wspomagania projektowania (CAD).

NOWOŚĆ  Adaptacja: Proteza protetyczna Innowacja

Został opracowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych protetyków , którzy połączyli swoje doświadczenie kliniczne, znajomość anatomii i komputerową analizę chodu, aby całkowicie przemyśleć i ulepszyć projektowanie gniazd.

Ta innowacja jest kontynuowana dzięki nowemu systemowi samoregulujących , który pozwala kontrolować własne dopasowanie do gniazda, ponieważ objętość i czynności zmieniają się w ciągu dnia.  Adapt zawiera proste, sprawdzone, łatwe w użyciu zamknięcie System umożliwia zarządzanie wolumenem za pomocą kliknięcia i obrócenia pokrętła zamiast dodawania lub usuwania skarpet.

To regulowane gniazdo poprawia dopasowanie i funkcjonalność, tworząc optymalne środowisko dla długoterminowego zdrowia kończyn, umożliwiając jednocześnie większą niezależność. Jest dostępny dla większości poziomów amputacji, w tym Symes, poniżej kolana, dezartykulacji kolana, kolana, biodra disarticulation i hemipelvectomy.