Odkryj na nowo mobilność – wkładki ortopedyczne

Gesundes biegania i chodzenia w życiu codziennym, w sporcie czy w biznesie – z wykorzystaniem złoża Warsztatu Ortopedycznego to nie jest dla Ciebie problem. Mali pomocnicy mogą być specjalnie dostosowani do różnych aplikacji lub sportów.

W naszej specjalistycznej branży wyrobów ortopedycznych i przedmiotów wykonanych z technologii rehabilitacji i medycynie dostaw, możemy konkurować z technologią sterowanym komputerowo modernster wskazuje Twój indywidualny nacisk na stopę. Z tej podstawy tworzymy elektroniczny footprint, który służy jako podstawa idealnie dopasowanych wkładek. Następnie tworzymy nowe wkładki ręcznie lub, jeśli to konieczne, stosując technologię CAD – dostosowaną do anatomii stopy. Wkładki wspierają szeroką gamę sekwencji ruchów, zapewniając w ten sposób najlepszą możliwą terapię stóp.

Pielęgnacja stóp jest tak samo indywidualna jak sam człowiek, dlatego nie rób żadnych kompromisów. Przyjdź i pozwól naszym ekspertom doradzić.

Czekamy na Twoją wizytę!

Nasze usługi w skrócie:
Technologia ortopedyczna – ortezy, protezy i pojedyncze muszle siedziska
Koncepcja depozytu – niestandardowe wkładki ortopedyczne do butów
buty Komfort – wygodne buty odpowiednie do pory roku

Sensomotoryczne wkładki przeciw bólom pleców
Również w Gelnhausen coraz więcej osób cierpi z powodu bólu pleców. Codzienne obciążenia oznaczają, że dzisiaj już 70% dorosłych Polaków skarży się na problemy postawy. Ponieważ jedną z głównych przyczyn są złe postawy, które są zwykle funkcjonalne. Warsztat Ortopedyczny oferuje pomoc w doborze wkładek, które skutecznie zmniejsza ból.

Za pomocą naszych wkładek czuciowo-ruchowych można uzyskać skuteczną korektę niewłaściwego położenia. Wspomniany ból można skutecznie i trwale zmniejszyć. Tutaj stopy odgrywają ważną rolę dla prawidłowej, a zatem zdrowej postawy. Ciśnienie we właściwym miejscu wywołuje odruch endogeniczny. Systematycznie zmienia napięcie mięśni w całym ciele i „koryguje” funkcjonalne malpozycje „stopniowo”. Korzystamy z tych wglądów dzięki naszej unikalnej regionalnie opiece sensorycznej lub proprioceptywnej wkładki.