TECHNOLOGIA ZAWIERAJĄCA PROSTOTY DO AMPUTACJI /GO./

Amputacja to utrata lub wycofanie kończyny od urazu lub choroby.

Poziomy amputacji są zróżnicowane i dla każdego z nich istnieją różne rodzaje protez, które mogą być przepisywane przez lekarza, fizjoterapeutę lub specjalistę protetyka.

Składniki określające charakterystykę protezy zależą od przyczyny i poziomu amputacji, wieku, warunków klinicznych, stanu fizycznego i stylu życia każdego pacjenta.

Jakość komponentów różni się również w zależności od producenta, z prostymi, pośrednimi i zaawansowanymi protezami o szerokiej technologii.

Umów się na wizytę, dokonamy oceny, a my dokonamy najlepszego proteze  dla Twoich potrzeb, bezpieczeństwa, komfortu, a przede wszystkim lepszej jakości życia.

A jeśli potrzebujesz fizykoterapii przed i po protezie, mamy kliniki partnerskie i specjalistów przeszkolonych, aby ci powiedzieć.

protezy silikonowej stóp to nowoczesne rozwiązanie dla dużej liczby osób z częściową amputacją nogi i dla wielu codziennych rozwiązań, ponieważ przynosi wzorców chodu i przyczynia się do stopy równowagi. Przyleganie powierzchni, mocowania protezy do pnia. Adaptacja krawędzi protezy umożliwia idealne dopasowanie. Zwyczaj styl gniazdo protetyczne zapewnia idealne dopasowanie, zapewniając równomierne ciśnienie i kompresję ogarek.

Korzyści:
Używaj zwykłych butów;
* Wysoki poziom komfortu / wygodne dopasowanie i dobrego utrwalenia;
* Bezpieczne spacery w dzień iw nocy;
* Łatwe umieszczanie i usuwanie;
* Miękka krawędź protezy uniemożliwia odleżynom
Nie ma złożonego urządzenia zamykającego;
* Protezy można łatwo czyścić wodą i mydłem
* Łatwość chodzenia boso