Ponownie wynaleźliśmy gniazda od podstaw. Nie ma już statycznego kształtu gniazda. Nigdy więcej twardego siedziska kulszowego. Koniec z utratą ssania. Gniazdo bez gniazdka jest naprawdę zgodne z wymaganiami użytkownika, zapewniając gniazdko dostosowane do potrzeb przy każdym założeniu.

Konfiguracje bez ograniczeń

Powyższe gniazdo bezkolumnowe Socket ™ jest teraz dostępne w 3 opcjach konfiguracji – SwingBrim ™, cX-Hybrid ™ i cX ™. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację na temat konfiguracji gniazd dla Ciebie.

Największy postęp w gniazdach, od gniazda bez gniazda.

W naszej ciągłej ewolucji doskonałych konstrukcji gniazdowych poprawiliśmy najlepszy projekt gniazda wokół. Nowa konfiguracja X ™ oferuje dwukrotnie większą kontrolę nad oryginalnym gniazdem bez gniazd Socket ™ i jest jeszcze łatwiejsza w montażu.

Podobnie jak hamak.

Nasza opatentowana technologia SwingBrim ™ doskonale dopasowuje się do użytkownika, podobnie jak hamak, zapewniając miękkie, amortyzowane siedzisko na każdym kroku. To różnica między siedzeniem na twardym krześle a miękkim hamakiem.

Śmiesznie lekkie.

Teraz o 40% lżejszy od oryginalnego gniazda Socket ™. Nasza lekka konstrukcja i materiały inspirowane NASA są tylko ułamkiem tego, co konwencjonalne gniazda ważą – przy typowym zmniejszeniu wagi o ponad 2 funty. Będziesz zdumiony, jak lekkie może poczuć się gniazdo.

Solidny jak skała.

Wyjątkowa stabilność i kontrola kończyn, a jednocześnie zgodna i wygodna. Pływający blokada kości udowej dynamicznie chwyta kończynę, aby zapewnić gniazdo, które czuje się częścią ciebie.

Mikro-regulowany komfort przez cały dzień.

Konwencjonalna protetyka ma statyczny kształt i wymaga częstych dopasowań dopasowujących się do ciągle zmieniającego się ludzkiego ciała. Nasza technologia pasuje inaczej. Umożliwiamy mikro-dostosowanie do wygodnego dopasowania przy każdym założeniu protezy. Jeśli jesteś osobą, która chce mieć pełną kontrolę nad tym, jak pasuje twoje gniazdo, ta technologia jest dla Ciebie.