Ponownie wynaleźliśmy gniazda od podstaw. Nie ma już statycznego kształtu gniazda. Nigdy więcej twardego siedziska kulszowego. Koniec z utratą ssania. Gniazdo bez gniazdka jest naprawdę zgodne z wymaganiami użytkownika, zapewniając gniazdko dostosowane do potrzeb przy każdym założeniu.

Konfiguracje bez ograniczeń

Powyższe gniazdo bezkolumnowe Socket ™ jest teraz dostępne w 3 opcjach konfiguracji – SwingBrim ™, cX-Hybrid ™ i cX ™. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację na temat konfiguracji gniazd dla Ciebie.

Największy postęp w gniazdach, od gniazda bez gniazda.

W naszej ciągłej ewolucji doskonałych konstrukcji gniazdowych poprawiliśmy najlepszy projekt gniazda wokół. Nowa konfiguracja X ™ oferuje dwukrotnie większą kontrolę nad oryginalnym gniazdem bez gniazd Socket ™ i jest jeszcze łatwiejsza w montażu.

Podobnie jak hamak.

Nasza opatentowana technologia SwingBrim ™ doskonale dopasowuje się do użytkownika, podobnie jak hamak, zapewniając miękkie, amortyzowane siedzisko na każdym kroku. To różnica między siedzeniem na twardym krześle a miękkim hamakiem.

Śmiesznie lekkie.

Teraz o 40% lżejszy od oryginalnego gniazda Socket ™. Nasza lekka konstrukcja i materiały inspirowane NASA są tylko ułamkiem tego, co konwencjonalne gniazda ważą – przy typowym zmniejszeniu wagi o ponad 2 funty. Będziesz zdumiony, jak lekkie może poczuć się gniazdo.

Solidny jak skała.

Wyjątkowa stabilność i kontrola kończyn, a jednocześnie zgodna i wygodna. Pływający blokada kości udowej dynamicznie chwyta kończynę, aby zapewnić gniazdo, które czuje się częścią ciebie.

Mikro-regulowany komfort przez cały dzień.

Konwencjonalna protetyka ma statyczny kształt i wymaga częstych dopasowań dopasowujących się do ciągle zmieniającego się ludzkiego ciała. Nasza technologia pasuje inaczej. Umożliwiamy mikro-dostosowanie do wygodnego dopasowania przy każdym założeniu protezy. Jeśli jesteś osobą, która chce mieć pełną kontrolę nad tym, jak pasuje twoje gniazdo, ta technologia jest dla Ciebie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *