Wyjątkowa zgodność technologii Socket-less Socket ™ radykalnie zmienia komfort i jakość życia tych, którzy są do niej dopasowani.  Kosztują dokładnie tyle samo, co przestarzałe sztywne gniazdo. Nie zadowalaj się tym samym status quo.

KONFIGURACJE BEZ OGRANICZEŃ – WYGODA BUTÓW SPORTOWYCH

Tak indywidualne jak Ty – konfigurowalna modułowość dla nawet najbardziej wymagających dopasowań.   Konfiguracja gniazda Socket ™ bez gniazdka może być dostosowana do każdego użytkownika zgodnie z jego specyficznymi i zróżnicowanymi potrzebami i została z powodzeniem dopasowana do wszystkich typów kończyn – od krótkich do długich, dużych do małych, od starszych do atletycznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację na temat najlepszej dla Ciebie konfiguracji gniazda.

Konfiguracja SwingBrim ™ zapewnia komfort niczym hamak z rondem znanym z tradycyjnego gniazda.

CX-Hybrid ™ to nasza najpopularniejsza konfiguracja, z wyjątkową regulacją głośności, komfortem SwingBrim ™ przypominającym hamak i wyrafinowaną prostotą.   

Nasza najbardziej radykalna konfiguracja gniazd, Configuration X ™ , zapewnia niezrównany poziom swobody i możliwości dostosowania dla niektórych typów pacjentów. 

PASUJE JAK UŚCISK

Największy postęp w dziedzinie gniazd od czasu wprowadzenia Socket-less Socket ™. Nowa konfiguracja Soft-Socket ™ otula Twoją kończynę dzięki podparciu hamaka z materiału 360º, zapewniając niespotykany komfort i kontrolę.