Tworzone przez nas ortezy są wykonane z różnorodnych materiałów, z których wszystkie zapewniają wsparcie i komfort, a jednocześnie są lekkie i funkcjonalne.

Nasze doświadczenie w produkcji obuwia ortopedycznego oznacza, że ​​w pełni rozumiemy ważną rolę wkładki ortopedycznej w poprawie mobilności i samopoczucia. Każda wykonywana przez nas orteza jest wykonywana na zamówienie, zapewniając najlepsze możliwe wyniki.

Ta usługa jest dostępna tylko w naszym warsztacie lub po uzgodnieniu z lekarzem lub kliniką. Nasza ogólnopolska usługa odwiedzin nie jest dostępna w celu dostarczania ortezy.

Warsztat Ortopedyczny jest  zarejestrowany w Agencji ds. Urządzeń Medycznych.

Co to jest orteza?

„Orteza” to funkcjonalne wsparcie zaprojektowane w celu przywrócenia naturalnej funkcji stopy, kostki i nogi. Wiele typowych dolegliwości jest spowodowanych złym funkcjonowaniem stopy.

Ortezy mogą pomóc w wyrównaniu kości stopy i kostki do ich neutralnej pozycji, co z kolei pomaga złagodzić problemy w innych częściach ciała. W efekcie odczuwasz różnicę na każdym kroku, ponieważ ortezy zapewniają bardziej równomierny rozkład masy, odciążają obolałe miejsca i zapewniają prawdziwą amortyzację i komfort.

Koncentrując się na rozwiązaniu

Ortezy są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami przy użyciu różnych materiałów zaprojektowanych w celu zapewnienia wydajności i wygody.

Twoja pierwsza wizyta może być początkiem prawdziwej zmiany w mobilności i samopoczuciu. Będziemy współpracować z Tobą w celu znalezienia najlepszego rozwiązania ortotycznego dla Twojego konkretnego problemu, zauważając, że „z półki” lub „szybka naprawa” jest wystarczająco dobra. Omawiamy Twoje potrzeby, aby dostarczane ortezy pasowały do ​​Twojego profilu stylu życia, a następnie ustalono kierunek działań, który ma na celu zaangażowanie Cię od początku do końca.

Proces

Opracowaliśmy metodę wykonywania mocnych, ale elastycznych wkładek ortotycznych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać wsparcie i wygodę.

Doświadczenie w produkcji obuwia ortopedycznego daje nam unikalny wgląd w to, jak najlepiej wykonać ortezy, które będą pasować do obuwia własnego klienta. Opracowaliśmy szereg umiejętności i wiedzy specjalistycznej, które umożliwiają nam świadczenie wyjątkowych usług.

Oto jak to robimy

Po szeroko zakrojonych konsultacjach, które obejmą analizę chodu i kontrolę stopy, stopa zostanie umieszczona w poprawionej pozycji w skrzynce odlewniczej. Zapewnia to, że wynikowy rzut odzwierciedla sposób, w jaki stopa powinna zachowywać się za pomocą ortezy. Wrażenie jest następnie wypełniane unikalną rozszerzającą się żywicą, która zapewnia trwały odlew stopy, na której można zbudować ortezę.

W pobliżuNastępnie orteza jest budowana przy użyciu specjalnie dobranych materiałów, aby uzyskać najlepsze wyniki dla każdego konkretnego problemu stopy. Każda warstwa jest laminowana, aby uzyskać mocną budowę narzeczeniową, a jednocześnie pozwala zachować lekkość i funkcjonalność ortezy.

Po zbudowaniu orteza jest dokładnie obrobiona w celu dopasowania do buta, a następnie dopasowana do klienta w celu zapewnienia prawidłowego działania.

Prywatna orteza

Dobra orteza może mieć rzeczywisty wpływ na komfort i mobilność użytkownika, ale widzimy rosnącą liczbę osób, które zostały zaopatrzone w źle wykonane i źle dopasowane ortezy, co może prowadzić do pogorszenia stanu, na który zostały pierwotnie przepisane . Uważamy, że w miarę możliwości ortezy powinny, tam gdzie to możliwe, pozostać funkcjonalne. Oznacza to, że stopa może pracować najlepiej, jak potrafi, z założoną ortezą, zamiast całkowicie przejmować funkcję stopy. Z tego powodu nie produkujemy sztywnych wkładek powszechnie stosowanych w niektórych klinikach. Używamy różnorodnych materiałów, które są laminowane, aby stworzyć mocną, ale lekką ortezę, która prawidłowo wpasowuje się w but, a  umożliwia stopie maksymalne funkcjonowanie.

Wszystkie zamówienia obuwia i ortezy są przyjmowane przy założeniu, że depozytów nie można zwrócić po rozpoczęciu pracy nad zamówieniem.

Wykonanie właściwej ortezy jest szczególnie trudne ze względu na potrzebę zrozumienia interakcji między stopami a butami, dodatkowo komplikowane przez wszelkie problemy spowodowane przez używanie butów przez użytkownika. Z tego powodu wymagana jest duża ostrożność i ostrożność, aby upewnić się, że każda orteza pasuje prawidłowo. Tworzenie ortezy nie jest nauką ścisłą i proszę moich klientów, aby zrozumieli, że chociaż dążę do osiągnięcia 100% sukcesu, nie zawsze jest to możliwe.

Mam nadzieję, że spodoba ci się noszenie nowej ortezy i czekam na Ciebie jako nowego klienta.

Spotkania

Pierwsza wizyta: dokonywana jest ocena twoich stóp, która pozwoli nam zdecydować, który rodzaj ortezy jest najbardziej odpowiedni dla twoich potrzeb. Następnie zostaje zdjęty gips.

Drugie spotkanie: ortezy zostaną najpierw wypróbowane na stopach, aby sprawdzić ich dokładność, i obrobione maszynowo, aby pasowały do ​​buta, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Krótka ocena ustali, czy ortezy są poprawne lub wymagają dalszych zmian.

Umów się na wizytę: Konieczne może być umówienie się na kolejną wizytę w celu oceny komfortu i dopasowania gotowych produktów.

Korekty i zmiany są wprowadzane w razie potrzeby i będą w większości przypadków bezpłatne.

Wszystkie podane daty dostawy są szacunkowe i mogą ulec zmianie.