Transradial Transformed.

Zapomnij o konieczności popychania lub wyciągania tkanki kończyny do gniazda statycznego. Zaprojektowany do prostego, jednoręcznego użytkowania dla użytkowników kończyn górnych, gniazdo Socket-less Socket ™ może być teraz owinięte wokół kończyny i mikro-dostosowane do optymalnego komfortu, za każdym razem, gdy jest założona.

Najlżejsze i najmodniejsze dostępne gniazdo.

Pożegnaj się z gorącą zamkniętą kończyną w twoim gnieździe. Otwarta rama bez gniazda Socket ™ ułatwia odprowadzanie ciepła i pozwala kończynom oddychać. Dzięki prawdziwej dynamicznej zgodności i zmniejszonej wadze, będziesz zdumiony, jak lekkie może się poczuć gniazdo.

Nowe możliwości sterowania na wyciągnięcie ręki.

Zintegruj elektrody z gniazdem bez gniazda Socket ™ lub użyj elementów sterujących z nadwoziem. Hamakowy charakter integracji elektrody utrzymuje bardziej spójny kontakt elektrody – zapewniając bardziej spójną kontrolę.

Możliwość regulacji przez cały dzień.

Nasze ciała są dynamiczne, konwencjonalne gniazda nie są. Gniazdo bez gniazdka zapewnia pełną kontrolę, aby utrzymać spójne i wygodne dopasowanie przez cały dzień.

Niekończące się możliwości.

Każde ciało jest inne, podobnie jak każde gniazdo. Bezgraniczne konfiguracje gniazda Socket-less Socket ™ pozwalają na jego pełne dostosowanie i dostosowanie do potrzeb użytkownika.