Linia Fillauer NEXO zapewnia proste, innowacyjne alternatywy dla pacjentów z utratą kończyny górnej / ramię i przedramie/ Wszystkie systemy NEXO są łatwe w budowie i do 50% lżejsze niż istniejące protezy.

Elastyczne pręty PEEK

Pręty PEEK NEXO są lekkie i mocne. Ze względu na swoją elastyczność zmniejszają drgania obrotowe i prostopadłe oraz zapewniają tłumienie siły pozostałej kończyny. Pręty mogą być przycięte na długość i wygięte w celu zmiany wyrównania.

Elastyczne pręty PEEK

Wiele opcji nadgarstka

NEXO zapewnia dwie opcje nadgarstka: nadgarstek szybkiego odłączania w stylu USMC, wcześniej dostępny tylko do użytku w układzie egzoszkieletowym, oraz lekki nadgarstek cierny.

Szybki rozłącz nadgarstek

NEXO Transhumeral

System NEXO można łatwo podłączyć do kolanka E-200 lub E-400 lub kolanka elektrycznego E2. Zestaw transhumanalny zawiera również pierścień tłumiący, który dodatkowo redukuje wibracje.

NEXO Transhumeral

Przywiązanie proksymalne z otwartym końcem dystalnym

Transradial NEXO umożliwia łatwy dostęp do projektów wciąganych i zapewnia amputowanym przeniesienie siły bliżej końca kości ciętej.

Otwórz dystalny koniec

Wiele opcji załączników

Transradialny system NEXO oferuje dwie opcje pierścienia gniazda: śruby nastawne do łatwej regulacji i klej do niskoprofilowego, kosmetycznego wykończenia.

Opcje pierścienia gniazda