Wykonane na zamówienie ortezy są zbudowane specjalnie dla Twoich indywidualnych potrzeb. Każda para wykonanych na zamówienie ortez jest zaprojektowana i zbudowana z trójwymiarowego cyfrowego skanowania twoich stóp, aby wspierać Twoje unikalne potrzeby posturalne. Ortezy pomagają osiągnąć zrównoważone ciało, stabilizują miednicę i zapewniają zaawansowane podparcie łuku. Służą one do wspomagania pronacji (płaskostopie), zapalenia powięzi podeszwowej (znanego również jako „zespół bólu pięty”), bólu krzyża i innych.

Zalety niestandardowych wkładek oropedycznych

Rzeczywisty koszt gotowych ortez

Gotowe ortezy nie zaspokajają Twoich wyjątkowych potrzeb w zakresie stóp, ciała i zdrowia. Te ortezy są takie same dla prawej i lewej stopy, które nie mogą się odnieść, a nawet zacząć korygować brak równowagi stóp lub miednicy. Nie zapewniają one również zaawansowanego wsparcia łukowego i często nadmiernie poprawiają problemy z łukiem, powodując więcej szkody niż pożytku. Ortopedyczne  wkładki bez recepty mogą nasilać objawy lub nawet tworzyć nowe w całym ciele.

Niestandardowa różnica ortotyczna

Udowodniono, że ortezy łagodzą ból, poprawiają biomechanikę i wspomagają regulację chiropraktyki w celu „dłuższego” trzymania. Niestandardowe ortezy to coś więcej niż tylko krótkotrwałe złagodzenie objawów. Korygując nierówności w stopach i postawie, odpowiednio ustawiają miednicę i kręgosłup przez cały dzień, podczas gdy ty poruszasz się przez życie.

Ponadto większość ortez podtrzymuje tylko jeden łuk stopy, a nie całe sklepienie podeszwowe – trzy połączone ze sobą łuki w stopie. Sklepienie podeszwowe zapewnia wsparcie strukturalne dla całego ciała, pomagając utrzymać równowagę ciała i właściwe wyrównanie i równowagę. Problem polega na tym, że jeśli obsługiwany jest tylko jeden łuk, często brak równowagi przenosi się na inną część ciała. Nasze niestandardowe ortezy oferują 3-łukowy system wsparcia.

Chiropractic Works wierzy w korzyści, jakie oferuje niestandardowa orteza. Rozmieszczenie postawy, wzorce chodu i stopy każdego ludzkiego ciała są różne, dlatego każda para wkładek ortotycznych jest zaprojektowana i skonstruowana specjalnie dla danej osoby. Po zaawansowanym skanowaniu 3D stóp i egzaminie dr Seana Manna, zamawiamy idealną ortezę do Twoich potrzeb.

Wspieraj swoje stopy dzięki stoperom Ortezy

Twoje stopy są fundamentem, wspierającym twoje ciało od podstaw przez cały dzień. Pomagają chronić kręgosłup, kości i tkanki miękkie przed szkodliwym stresem podczas poruszania się. I twoje stopy też potrzebują wsparcia! Łuki stóp, kości i mięśnie działają najlepiej, gdy są we właściwej pozycji i stabilne.

To reakcja łańcuchowa

custom-orthotics-Foot-Levelers-szkielet-brak równowagiKręgarze wiedzą, że łagodzenie bólu w jednym obszarze ciała często przesuwa ból na inną część. Ból, który odczuwasz w plecach, może być spowodowany niewspółosiowością kręgosłupa spowodowaną brakiem równowagi stóp. To reakcja łańcuchowa!

Urazy, starzenie się lub stresujące czynności mogą powodować niewspółosiowość kręgosłupa, co powoduje różne objawy w całym ciele. Regulacje chiropraktyka i niwelatory stóp wykonane na zamówienie pomagają przywrócić twoje ciało do naturalnego stanu wyrównania. Nazywamy je „stabilizatorami”. Pomagają utrzymać dostosowanie chiropraktyki i zmniejszają stres i ból szkieletowy.