Aby zmaksymalizować i poprawić samopoczucie naszych pacjentów, współpracujemy z szeregiem lokalnych pokrewnych pracowników służby zdrowia, w tym specjalistycznymi konsultantami i ortopedami. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość opieki skoncentrowanej na pacjencie i zapewnić zabiegi zmieniające życie, aby wzmocnić pozytywne punkty zwrotne. 

Specjalizujemy się w ortezach zarówno dorosłych, jak i pediatrycznych.

Znajduje się w Bytom 41-902 ul. Smolenia 18 warsztat ortopedyczny  ma natychmiastowy dostęp do wykwalifikowanych techników na miejscu, aby zapewnić, że ortezy naszych pacjentów są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a indywidualne dostosowanie do indywidualnych wymagań może być wykonane.

Moje trzy kluczowe zasady 

Doskonałość warsztatowa
Nasz warsztat  ortopedyczny zapewnia profesjonalną i serdeczną obsługę od wysoko wykwalifikowanych Techników Ortopedycznych .Dostosowujemy Twoje zaopatrzenie ortopedyczne  do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewniamy doskonałość kliniczną. 

Uczciwość
Udzielamy uczciwych porad na temat dostępnych opcji, a wykonywane zaopatrzenie jest oferowane tylko wtedy, gdy istnieje potrzeba .Każdy przypadek jest indywidualny, więc skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i omówić swoje potrzeby i cele. 

Innowacje
Dzięki ciągłemu rozwojowi zapewniamy wykorzystanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii skanowania i produkcji;Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze usługi i produkty, które pomogą Ci osiągnąć Twój potencjał i osiągnąć najlepszy możliwy wynik.