igli – odpowiednia wkładka na każdą stopę

Opieka dostosowana do pacjenta z zasadą igli Flex

igli – odpowiednia wkładka na każdą stopę

Każda stopa jest wyjątkowa: dlatego wkładki do butów igli są zaprojektowane w taki sposób, aby można je było dopasować do stopy, buta i indywidualnych wymagań. Prowadzą i wspierają stopy z maksymalną swobodą ruchu.

Zasada igli Flex

Wkładki igli opierają się na prostej i skutecznej zasadzie: elastycznej karbonowej ramie w połączeniu z dowolnie rozmieszczanymi elementami – tak zwanymi słupkami. Dzięki igli naturalna mobilność stopy jest zachowana, a wkładka precyzyjnie ją wspiera i prowadzi. 

Zasada igli Flex

Więc wkładki igli będą

  • dostosowane
  • z maksymalną swobodą ruchu
  • dla ukierunkowanego wsparcia.
Zasada igli Flex

1. Podwozie węglowe

Specjalny kształt karbonowej ortezy jest precyzyjnie dopasowany do biomechanicznego wzorca ruchu stopy. Wraz z wyjątkowymi właściwościami węgla, podwozie stanowi podstawę dla każdej wkładki węglowej.

2. Wysyłanie

Różne kształty i rozmiary, a także zmienne rozmieszczenie słupków na klipsie z włókna węglowego umożliwiają indywidualnie dostosowaną wkładkę, którą można dokładnie dostosować do osobistych wymagań.

Do czego służą wkładki?

Jeśli stopa jest niewspółosiowa, więzadła, ścięgna, mięśnie i kości tracą równowagę. Trwałe nieprawidłowe lub nadmierne obciążenie może być przyczyną różnych dolegliwości, np. w stawie kolanowym czy w plecach.

Wkładki do butów igli wspierają i korygują stopę, aby zmniejszyć stres i przywrócić stopie równowagę.

Do czego służą wkładki?


Dopasowując wkładkę, ekspert techniczny może odpowiedzieć na indywidualne potrzeby użytkownika i perfekcyjnie dopasować sposób działania.

Wkładki na każdą stopę i w każdej sytuacji

Bez względu na to, czy chodzi o sport, skargi, czy o profilaktykę: wkładki węglowe igli zawsze zapewniają optymalną pielęgnację.

Klasyczny wybór
Klasyczny wybórPrawdziwi wszechstronni: ukierunkowane wsparcie i naturalna mobilność stóp
Wybór profilu
Wybór profiluDopasowanie do stóp z dodatkowym komfortem i stylem – idealne do specjalnych wymagań
Wybór ostrości