Ponownie zdefiniowano gniazda kolan i Symesa

Sztywne, hermetyzowane gniazda są niewygodne – dlatego opracowaliśmy je od podstaw. Nigdy więcej statycznego kształtu gniazda ani ciepła uwięzionego. Będziesz zaskoczony, a różnica w komforcie i jakości życia, jaką zapewniają materiały Socket-Socket ™ o ultra-zgodności, w porównaniu do sztywnego gniazda statycznego.

Sprawiliśmy, że sztywne gniazda stały się przestarzałe

Unikalna zgodność technologii Socket-less Socket ™ radykalnie zmienia komfort i jakość życia tych, którzy są do tego przystosowani. Zatwierdzone przez Medicare, ubezpieczenie i VA – i kosztuje tyle samo, co przestarzałe sztywne gniazdo. Nie zadowalaj się tym samym status quo.

Konfiguracje bez ograniczeń – wygoda tenisówki

Tak indywidualny jak Ty – modułowość z możliwością dostosowania nawet dla najbardziej wymagających pasowań.   Konfiguracja Socket-less Socket ™ może być dostosowana do każdego użytkownika zgodnie z ich specyficznymi i różnorodnymi potrzebami i została z powodzeniem dopasowana do wszystkich rodzajów kończyn – od krótkich do długich, od dużych do małych, od geriatrycznych do wysportowanych.   Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą tego, która konfiguracja gniazd jest dla Ciebie najlepsza.

Nasza nowa, zgłoszona do opatentowania konfiguracja Soft-Socket ™ jest zgodna z kończyną, jak Twoje ulubione trampki, i eliminuje niewygodne i bezlitosne sztywne wiadro z konwencjonalnymi gniazdami. Zamiast tego kończyna unosi się w zgodnym 360-stopniowym podparciu hamaka z tkaniny, bez żadnej sztywnej struktury do uderzenia, co zapewnia niespotykany komfort i kontrolę. 

Konfiguracja ICON ™ BK korzysta z naszego zgłoszonego do opatentowania systemu AirHammock ™ w celu wyeliminowania statycznego, sztywnego zamknięcia i bezlitosnego dystalnego końca konwencjonalnych gniazd, i zastępuje je zgodnym wsparciem przypominającym hamak, możliwością regulacji przez użytkownika oraz nieskalowaną oddychalnością.

Samoregulujące dopasowanie i komfort

Buty mają sznurówki. Koszule mają guziki. Pasy mają sprzączki. Nasze ubrania są regulowane – czy twoje gniazdo nie powinno być również regulowane? Zakładanie jest teraz tak proste, jak zakładanie ulubionej pary tenisówek – siedzącej lub stojącej.   Nasza wyjątkowo regulowana konstrukcja gniazda zapewnia pełną kontrolę nad dynamicznym rejestrowaniem kształtu kończyny w czasie rzeczywistym i sprawia, że ​​gniazdo jest częścią Ciebie. Teraz możesz utrzymać dopasowanie 7 rano przez cały dzień, bez konieczności zatrzymywania się, aby dodać skarpetki.

Nieograniczony zakres ruchu

Nigdy więcej uderzania gniazda w tył kolana podczas siedzenia. Rondo Socket-less Socket’s jest tak dopasowane, że można go złożyć w dłoni. Uważamy, że gniazdo powinno odpowiadać każdemu ruchowi. Siedzenie z protezą jest teraz tak wygodne, że zapomnisz, że ją nosisz.

Najlżejsze i najfajniejsze dostępne gniazda

Gorące, spocone, szczelnie zamknięte gniazda należą już do przeszłości. Unikalne konstrukcje z otwartym gniazdem rozpraszają ciepło i utrzymują chłód kończyny, co eliminuje problemy z poceniem się u większości użytkowników. Nasza lekka konstrukcja i materiały inspirowane NASA to tylko ułamek tego, co ważą konwencjonalne gniazda. Zdziwisz się, jak lekkie może być gniazdo.

Ultra-Durable

Materiały zgodne z Socket-Socket ™ są zaprojektowane i przetestowane, aby wytrzymać nawet najbardziej aktywnych użytkowników i zapewniają wyjątkową stabilność i kontrolę na wszystkich poziomach aktywności.   Może być odpowiedni dla użytkowników w rozmiarach od pediatrycznych do otyłych.

Zwiększone wykorzystanie mięśni i zdrowie kończyn

Dzięki naszej otwartej konstrukcji i zgodnym dynamicznym materiałom gniazd mięśnie kończyn nie uderzają już w sztywną ścianę, jak w statycznym sztywnym konwencjonalnym gnieździe, a teraz mogą się zginać i rosnąć. Większość użytkowników Socket bez gniazda Socket ™ przybiera resztkową masę mięśni kończyn za pomocą Socket-less Socket ™, co daje fascynujące implikacje dla krążenia i zdrowia kończyn.

Jakość życia poprzez komfort.

Pierwsze reakcje w Socket-less Socket ™ często zawierają komentarze typu „Czuję, że wcale nie mam na sobie gniazda”, lub „Czuję się częścią mnie” lub „Czuję, że używam własnego znowu mięśnie kończyn ”. Uważamy, że żaden amputowany nie powinien być ograniczany przez dyskomfort.   

Bez rękawów

Gorące, spocone rękawy i skarpetki z wieszakami należą już do przeszłości. Pod kolanami nie wymagają już obszernych rękawów ani skarpet wiązanych za kolanem. Nasz genialny SharkSkin Suspension ™ eliminuje problemy z tłokowaniem i obrotem występujące w tradycyjnych gniazdach.

Porozmawiaj z użytkownikiem gniazda bez gniazda

Symes Prostota

Prostota nawet w przypadku najtrudniejszych ataków, w tym Symes i tych z bulwiastymi dystalnymi końcami.

Zgodność bez gniazd Socket ™ i samoregulująca się otwarta konstrukcja pozwala sprostać wyzwaniom związanym z łącznikami poziomymi Symes, w których bulwiasty dalszy koniec często sprawia, że ​​konwencjonalne gniazda są trudne i niewygodne.   Zakładanie nigdy nie było tak proste.

Gotów zrobić krok w kierunku wygodniejszego gniazdka?