Ponieważ cała produkcja protez  odbywa się we własnym zakresie, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki i zróżnicowany asortyment produktów – zapewniając, że każdy produkt jest rzeźbiony i dostosowany specjalnie do indywidualnych potrzeb pacjentów przez naszych wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych technicznie techników ortopedycznych . Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, od pojedynczych cyfr po kompletne transmumalne i kompletne aplikacje transfemoralne, są dostępne w trzech szczegółowych wykończeniach, aby pasowały do ​​każdego budżetu..

WYSOKA DEFINICJA

Pakiet ten zapewnia najwyższy poziom szczegółowości, wszystkie informacje i kolor są łączone od podstaw przez naszych wysoko wykwalifikowanych techników, aby zapewnić uchwycenie istoty dźwięku strony klienta. Proteza przedniej części stopy zastępuje amputowaną część stopy. Może być stosowany, gdy staw skokowy jest całkowicie zachowany po amputacji. Częściowe  protezy stóp sprawiają, że chód jest niezwykle naturalny. Osoby dotknięte chorobą mogą ponownie nosić standardowe buty, chodzić boso i kontrolować codzienne życie bez nadmiernych ograniczeń.

Intensywne użytkowanie
Natychmiast po podniesieniu i do końca dnia: Dzięki dopasowanej konstrukcji proteza pasuje bez przerw i punktów nacisku i może być noszona przez cały dzień.

Łatwa w pielęgnacji
Dzięki codziennej pielęgnacji wewnątrz i na zewnątrz możesz nosić protezę codziennie, przez cały dzień. .

Naprawdę ręcznie
Każda proteza jest wyjątkowa, dostosowana do Twoich życzeń i potrzeb.