Sztuka rekonstrukcji 
silikonowej Protezy palców silikonowych, protezy palców i protezy rąk muszą wyglądać tak realistycznie i pasować tak dokładnie, aby pozostały niezauważone. Innymi słowy, muszą zawierać szczegóły, takie jak własna tekstura skóry, cechy paznokci protez, plamy starcze / piegi itp. Czy cel ten osiąga się powszechnie w obrębie protetyki? Odpowiedź brzmi nie. 

Czy dotyczy ona funkcję i trwałości, komfortu i estetyki, nasi technicy są dostępne polecić i zaprojektować idealną protezę dla Ciebie.

Proteza częściowych amputacji jest dostępna dla każdego poziomu amputacji i może być dostosowana w zależności od zastosowania, które chcesz podać.

Prace z trójkolorowym wykończeniem to produkty o średnim zasięgu od trzech odcieni skóry, dwóch kolorów gwoździ i włosów w razie potrzeby.

Prace protetyczne z wykończeniem wielokolorowego, nasze produkty w wyższej rozdzielczości, są zawsze wykonane na zamówienie ręcznie odzwierciedlać głośności, skórę i paznokcie cechy jego prawą ręką.

Każdy możliwy do wyobrażenia szczegół, który jest częścią twojej kończyny, taki jak włosy, piegi, krety, żyły, a nawet tatuaże, może być reprodukowany.

Oprócz estetycznego wykończenia nasi technicy zajmą się Twoim kikutem i podejmą niezbędne kroki i formy, aby zmaksymalizować komfort i funkcjonalność.