Ponownie opracowaliśmy gniazda od podstaw. Nigdy więcej statycznego kształtu gniazda. Nigdy więcej twardego siedzenia kulszowego. Nigdy więcej utraty siły ssącej. Socket-less Socket ™ naprawdę odpowiada użytkownikowi, zapewniając dopasowane gniazdo za każdym razem, gdy go zakładasz.

Konfiguracje bez ograniczeń

Powyższe kolano bez gniazda Socket ™ jest teraz dostępne w 3 opcjach konfiguracji – SwingBrim ™, cX-Hybrid ™ i cX ™. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą tego, która konfiguracja gniazd jest dla Ciebie odpowiednia.

 

Największy postęp w dziedzinie gniazd, od Socket -less Socket ™.

 

W naszej ciągłej ewolucji świetnych konstrukcji gniazd ulepszyliśmy najlepszą z dostępnych konstrukcji gniazd. Nowa konfiguracja X ™ oferuje dwukrotną kontrolę i stabilność w stosunku do oryginalnej Socket ™ bez gniazda, a montaż jest jeszcze prostszy.

Tak zgodny jak hamak.

Nasza opatentowana technologia SwingBrim ™ doskonale dopasowuje się do użytkownika, podobnie jak hamak, zapewniając miękkie, amortyzowane siedzisko na każdym kroku. To różnica między siedzeniem na twardym krześle a miękkim hamakiem.

Śmiesznie lekkie.

Teraz o 40% lżejszy niż oryginalny Socket -less Socket ™. Nasza lekka konstrukcja i materiały inspirowane NASA to tylko ułamek tego, co ważą konwencjonalne gniazda – z typową redukcją masy o ponad 2 funty. Zdziwisz się, jak lekkie może być gniazdo.

Solidny jak skała.

Wyjątkowa stabilność i kontrola kończyn, a jednocześnie zgodna i wygodna. Pływająca podkładka udowa blokuje dynamicznie kończynę, zapewniając gniazdo, które wydaje się być częścią ciebie.

Mikroregulowany komfort przez cały dzień.

Konwencjonalna protetyka ma statyczny kształt i wymaga częstych dopasowań w celu dopasowania do ciągle zmieniającego się ludzkiego ciała. Nasza technologia pasuje inaczej. Umożliwiamy mikroregulację zapewniającą wygodne dopasowanie za każdym razem, gdy zakładasz protezę. Jeśli jesteś osobą, która chce mieć pełną kontrolę nad dopasowaniem gniazda, ta technologia jest dla Ciebie.


Zmiana paradygmatu w zakresie dopasowania protetyki.

Socket-Soft ™ konwertuje proste pomiary kończyn do wstępnie dopasowanego gniazda, dzięki czemu proces dopasowania jest szybszy i bardziej wydajny. Lekarz po prostu mikroreguluje wstępnie dopasowane gniazdo użytkownika, aby uzyskać idealne dopasowanie. Uruchom Socket-Soft ™, aby zapoznać się z pełnym szkoleniem Socket -less Socket 


Zakładanie i zdejmowanie.

Zakładanie tak łatwe i wygodne, jak zakładanie ulubionej pary tenisówek.


Wywiad z użytkownikiem Socket-less Socket ™.

Dowiedz się, dlaczego użytkownicy uwielbiają swoje gniazda.