Transradial Transformated.

Zapomnij o konieczności pchania lub ciągnięcia tkanki kończyny do nieruchomego gniazda. Zaprojektowany do prostego użytku jedną ręką dla użytkowników kończyn górnych, Socket-less Socket ™ można teraz owijać wokół kończyny i mikroregulować w celu uzyskania optymalnego komfortu za każdym razem, gdy jest zakładany.

Najlżejsze i najfajniejsze dostępne gniazdo.

Pożegnaj się z zamkniętą na gorąco kończyną w gnieździe. Otwarta rama Socket -less Socket ™ rozprasza ciepło i umożliwia oddychanie kończyny. Dzięki prawdziwej dynamicznej zgodności i zmniejszonej wadze będziesz zaskoczony tym, jak lekkie może być gniazdo.

Nowe możliwości sterowania na wyciągnięcie ręki.

Zintegruj elektrody w Socket-Socket ™ lub użyj elementów sterujących zasilanych z korpusu. Hamakowa integracja elektrody utrzymuje bardziej spójny kontakt z elektrodą – zapewniając bardziej spójną kontrolę.

Możliwość dostosowania przez cały dzień.

Nasze ciała są dynamiczne, konwencjonalne gniazda nie. Socket-less Socket ™ zapewnia całkowitą kontrolę, aby utrzymać spójne i wygodne dopasowanie przez cały dzień.

Niekończące się możliwości.

Każde ciało jest inne, podobnie jak każde gniazdo. Bezgraniczne konfiguracje Socket-less Socket ™ pozwalają w pełni go dostosować i dopasować do Ciebie.