Transtibial i Symes Transformowane

Sztywne gniazda są niewygodne – więc naprawiliśmy je. Niezwykle wygodny interfejs Socket ™ Socket ™ ICON BK ™ jest teraz dostępny dla użytkowników Transtibial i Symes. Pod kolanami nie muszą już pozostawać statyczne kształty lub pułapki ciepła. Bezkonkurencyjne materiały Socket ™ i otwarta konstrukcja ramy pozwalają kończynom zginać się i oddychać.

Komfort tenisówki

Buty mają sznurowadła. Koszule mają guziki. Pasy mają sprzączki. Nasze ubranie jest regulowane – czy twoje gniazdo nie powinno być również regulowane? Nasze regulowane gniazda zapewniają pełną kontrolę nad dopasowaniem gniazda, za każdym razem, gdy go włożysz.

Dynamiczna zgodność

Ciało ludzkie jest cudem mechanicznym. Niezależnie od tego, czy stoimy, siedzimy, chodzimy, czy biegniemy, nasze kończyny dynamicznie zmieniają kształt i kształtowanie. Wierzymy, że gniazdo powinno pasować do każdego twojego ruchu. Nasz opatentowany miękki tylny brzeg pozwala dopasować gniazdo do twojego ciała.

Tak indywidualny jak ty

Gniazdo bez gniazda Socket ™ ICON BK ™ można dostosować do potrzeb każdego użytkownika zgodnie z jego specyficznymi i zróżnicowanymi potrzebami – w tym typu zawieszenia, kształtowania i dopasowania. Dostosowywanie ustawień w czasie rzeczywistym zapewnia swobodę w zakresie dopasowania gniazda do potrzeb użytkownika.

Bez rękawów bez rękawów

Gorące, spocone rękawy i skarpetki należą już do przeszłości. Pod stawami kolanowymi nie są już potrzebne obszerne rękawy lub skarpetki w wiązkach, które zakrywają kolano i udo. Pomysłowy SharkSkin Suspension ™ eliminuje problemy z tłokami i obrotami występujące w konwencjonalnych gniazdach.

Hamak Fit

Modułowy wewnętrzny trzonek AirHammock ™ eliminuje sztywny dystalny koniec i pozwala na swobodne unoszenie się dystalnej piszczeli w dopasowanym hamaku bez uderzania w sztywną strukturę. Jego otwarta struktura rozprasza ciepło, utrzymując chłodniejsze gniazdo.

ICON BK ™ w akcji.