Czy kiedykolwiek potrzebowałeś, aby zwiększyć swój wzrost lub pewność siebie?

Dowiedz się więcej o wkładkach zwiększających wysokość poniżej!

Przed zakupem pary omówimy ich zalety, najlepsze funkcje, a także środki ostrożności przy zakupie.

Wkładki zwiększające wysokość

Dlaczego warto nosić wkładki zwiększające wysokość?

Wkładki zwiększające wysokość są bardzo popularnym wyborem dla wielu osób, od przedstawicieli biznesu po branżę wykonawczą.

Zwiększenie wzrostu może zwiększyć twoją pewność siebie, a na pewno zmienia postrzeganie ludzi wokół ciebie. Ta praktyka sięga kilku wieków wstecz od królów, generałów i cesarzy, którzy nosili tajne pięty, aby podnieść swój wzrost.

Pozwoliłoby im to panować nad poddanymi i być postrzeganym na poziomie podświadomości jako ekstra „wysoki i potężny”.

Kiedy patrzysz na wyższą osobę, patrzysz na nią, co ma subtelny wpływ psychologiczny na osobę.

Przydało się to wielu prezesom i pracodawcom biurowym, a także tym, którzy wykonują muzykę lub działają na scenie podczas koncertów lub przedstawień.

Oprócz poprawy wyglądu i pewności siebie, zwiększenie własnego wzrostu może być również korzystne dla osób z zaburzeniami wysokości, w których jedna kończyna jest dłuższa od drugiej.


Środki ostrożności przy zakupie wkładek zwiększających wysokość

Wkładki zwiększające wysokość (inaczej wkładki do podnoszenia pięty) wymagają kilku uwag przed zakupem.

  1. Rozmiar buta – wiele wkładek zwiększających wysokość potrzebuje buta o wyższym profilu, inaczej będzie to niewygodne. Zachowaj ostrożność i poznaj swoje pomiary, szczególnie przy zamówieniu online. Nie chcesz czuć się nieswojo lub nosić butów wielkości klauna! Buty i pojemne buty do sukienki zwykle działają najlepiej.
  2. Wygoda – Upewnij się, że stopy mają odpowiednie podparcie łuku podczas wkładania wkładki. Jeśli wkładki są zbyt wysokie lub wykonane z niewiarygodnie twardego materiału, wchodzenie do nich może być niewygodne. Piankowa amortyzacja zapobiega wielu dyskomfortom i pozwala chodzić z łatwością.
  3. Ball Of Foot Pain – Podobnie jak noszenie wysokich obcasów każdego dnia, noszenie wkładek zwiększających wysokość przez dłuższy czas może powodować nacisk wywierany na kulki stóp. Ten obszar z przodu stopy zaczyna wtedy boleć. Pomocne może być noszenie pełnowymiarowych wkładek z łagodnym uniesieniem palców lub wybór wkładek zwiększających wysokość, które są płaskie, ale wysokie.

Cechy dobrej wkładki zwiększającej wysokość

Oto niektóre z najlepszych cech wkładek zwiększających wysokość:

  • Odprowadzanie wilgoci – Wkładki, które są bardzo chłonne, a także szybkoschnące, są najlepsze w odprowadzaniu wilgoci. Najlepiej, aby górna warstwa była co najmniej oddychająca. Te właściwości zapobiegają gromadzeniu się nadmiernej wilgoci w butach, zapobiegając infekcjom, pęcherzom i zapachom.
  • Przeciwdrobnoustrojowa – przeciwbakteryjna warstwa wierzchnia zapobiegnie rozwojowi bakterii lub grzybów wewnątrz butów. Pomaga to zachować świeży zapach i zapobiega infekcjom, takim jak stopa sportowca.
  • Wsparcie łuku – wsparcie łuku nie jest konieczne, ale jest bardzo wygodne! Wiele wkładek zwiększających wysokość nie jest wygodnych; po prostu zwiększają twój wzrost. Zwróć uwagę na dodatkową wyściółkę z ergonomicznymi konturami, która utrzyma stopy podczas chodzenia. To zrobi różnicę, zwiększając swój wzrost z dnia na dzień!
  • Regulowana wysokość – Kilka wkładek zwiększających wysokość jest wyposażonych w wiele części, które pozwalają układać je w stosy w celu zwiększenia lub zmniejszenia wysokości według własnego uznania.
  • Memory Foam – Memory Foam to jedna z najwygodniejszych form wyściółki, którą można stosować pod stopami. Dopasowuje się do precyzyjnego kształtu stóp, zapewniając optymalne podparcie dla łuków i sprawia wrażenie, jakbyś chodził na poduszkach!