Za pomocą wkładek ortopedycznych można złagodzić ból, na dłuższą metę skorygować zniekształcenia oraz pobudzać mięśnie stóp. Oznacza to po pierwsze, że są one bardziej wygodne w noszeniu, a po drugie, że zapewniają jak najlepsze zaopatrzenie problemów ze stopami, takich jak paluch sztywny czy ostroga piętowa. Opracowano nawet specjalne wkładki ortopedyczne dla różnych dyscyplin sportu, takich jak narciarstwo i gra w golfa lub w piłkę nożną, w celu poprawy przekazu energii i optymalizacji niektórych sekwencji ruchów. Ich zastosowanie skutkuje dalszą poprawą wyników treningu i zapewnia szybką regenerację.

Firma  jest w stanie zaoferować spośród gamy wkładek z włókna węglowego marki igli odpowiedni produkt dla każdej sytuacji, w której potrzebne są wkładki w zakresie sportu lub z przyczyn medycznych. Użytkownicy obuwia biurowego są również zaopatrzeni: ponieważ wkładki ortopedyczne są bardzo cienkie, można je także stosować w modnych butach oraz w butach na wysokim obcasie – bez ograniczania tym samym swojego stylu w życiu codziennym.

Wkładka z włókna węglowego marki igli jest dynamicznym i wysoce elastycznym, jedynym w swoim rodzaju wyrobem medycznym, który łączy w sobie interaktywny i zachowawczy sposób działania. Umożliwia to korekcję nieprawidłowego dopasowania stopy, łagodzenie napięć w układzie ruchowym i optymalizację biomechaniki. Produkty igli oferują dostęp do pełnego zakresu nowych opcji leczenia za pomocą wkładek. Każdą wkładkę można dostosować indywidualnie przy użyciu elementów (punktów), które stymulują podeszwę stopy i mogą być umieszczane w odpowiednich miejscach, a podczas leczenia szybko przemieszczane.

Usztywniacz z włókna węglowego

Niezwykle lekki i cienki usztywniacz z włókna węglowego dzięki specjalnym wcięciom pozwala na wykonywanie wszystkich ruchów biomechanicznych, zapewniając jednocześnie jak najwyższą stabilność we wszystkich trzech wymiarach.

Punkty stymulujące

Punkty  przymocowuje się za pomocą połączenia rzepowego do usztywniacza z włókna węglowego, co pozwala na umieszczanie ich w dowolnym miejscu. Różne rozmiary i wysokości wkładek umożliwiają ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Zalety wkładek z włókna węglowego marki igli:

  • łagodzenie bólu stóp i pleców
  • korekcja zniekształceń stóp, np. palucha koślawego lub ostrogi piętowej
  • pobudzanie mięśni stopy
  • większy komfort

wkładki węglowe igli

Jak działają wkładki?

ę.

Działa to nawet na wysokich obcasach !

 

Inteligentne szczegóły produktu