Zasada igli Flex

Wkładki igli opierają się na prostej i skutecznej zasadzie: elastycznej karbonowej ramie w połączeniu z dowolnie rozmieszczanymi elementami – tak zwanymi słupkami. Dzięki igli naturalna mobilność stopy jest zachowana, a wkładka precyzyjnie ją wspiera i prowadzi. 

Zasada igli Flex

Więc wkładki igli będą

  • dostosowane
  • z maksymalną swobodą ruchu
  • dla ukierunkowanego wsparcia.
Zasada igli Flex

1. Podwozie węglowe

Specjalny kształt karbonowej ortezy jest precyzyjnie dopasowany do biomechanicznego wzorca ruchu stopy. Wraz z wyjątkowymi właściwościami węgla, podwozie stanowi podstawę dla każdej wkładki węglowej.

2. Wysyłanie

Różne kształty i rozmiary, a także zmienne rozmieszczenie słupków na klipsie z włókna węglowego umożliwiają indywidualnie dostosowaną wkładkę, którą można dokładnie dostosować do osobistych wymagań.

Do czego służą wkładki?

Jeśli stopa jest zdeformowana, więzadła, ścięgna, mięśnie i kości tracą równowagę. Trwałe nieprawidłowe lub nadmierne obciążenie może być przyczyną różnych dolegliwości, np. w stawie kolanowym czy w plecach.

Wkładki do butów igli wspierają i korygują stopę, aby zmniejszyć stres i przywrócić stopie równowagę.

Dowiedz się więcej o deformacjach stóp

Do czego służą wkładki?

Dlaczego wkładki węglowe igli są tak wyjątkowe?

Dopasowując wkładkę, ekspert techniczny może odpowiedzieć na indywidualne potrzeby użytkownika i perfekcyjnie dopasować sposób działania.

Dlaczego wkładki węglowe igli są tak wyjątkowe?